AlbumyDział NewsInformacje ogólne

Nelly Furtado planuje nowy album i trasę koncertową jeszcze w tym roku

Minęło już prawie dwa i pół roku od premiery albumu The Spirit Indestructible Nelly Furtado. Płyta nie była niestety wielkim przebojem. Mimo tego wokalistka się nie poddaje i prawdopodobnie jeszcze w tym roku wyda jej następcę.

Podczas występu na szwajcarskiej Art on Ice Nelly Furtado powiedziała, że pracuje obecnie nad nowym krążkiem i czuje się „mocno, mocno zainspirowana”.

Mam już dużo utworów. Wszystko tak dobrze się układa. Album wyjdzie niedługo, a zaraz po jego ukazaniu się pojadę w trasę koncertową. jak mówi wokalistka

Płyta najprawdopodobniej ukaże się jeszcze w tym roku.

Ponadto już niedługo do kin wejdzie komedia romantyczna A Date With Miss Fortune, w której Nelly zagrała małą rolę.

Tags
Show More

Łukasz Mantiuk

Wydawca i redaktor naczelny All About Music, 26-letni dziennikarz, ukończył licencjat z dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie, obecnie mieszka w Gdańsku. Pasjonat dwóch wielkich światów - muzyki i filmu.

Related Articles

10 thoughts on “Nelly Furtado planuje nowy album i trasę koncertową jeszcze w tym roku”

  1. No nareszcie, uwielbiam Nelly Furtado. Chociaż ostatnia płyta bardzo słabo się sprzedała, to było na niej kilka bardzo fajnych piosenek 🙂 Już nie mogę się doczekać płyty.

  2. No nareszcie, uwielbiam Nelly Furtado. Chociaż ostatnia płyta bardzo słabo się sprzedała, to było na niej kilka bardzo fajnych piosenek 🙂 Już nie mogę się doczekać płyty.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close