AlbumyCałe albumyDział News

Drake niespodziewanie wydał nowy album!

W lipcu 2014 roku Drake zapowiedział, że jego kolejny album będzie się nazywał Views from the 6. Zaprezentował także singiel 0 to 100 / The Catch Up. Od tego czasu nie zdradził jednak żadnych innych informacji. Zamiast tego po prostu… wydał album.

Rano 12 lutego premierę miał 15-minutowy film Jungle, w którym zawarto fragmenty nowych utworów Drake’a. Kilka godzin później na iTunes ukazał się nowy mixtape rapera zatytułowany If You’re Reading This It’s Too Late. Jego tracklista prezentuje się następująco:

 1. Legend
 2. Energy
 3. 10 Bands
 4. Know Yourself
 5. No Tellin’
 6. Madonna
 7. 6 God
 8. Star67
 9. Preach
 10. Wednesday Night Interlude
 11. Used To
 12. 6 Man
 13. Now & Forever
 14. Company
 15. You & the 6
 16. Jungle
 17. 6PM in New York

Utwory Preach oraz Wednesday Night Interlude zostały nagrane z PARTYNEXTDOOR, w Used To gościnnie pojawia się Lil Wayne, zaś w Company Travi$ Scott. Natomiast za produkcję dużej części piosenek odpowiada Boi-1da.

Krążek na iTunes pobrać możecie pod tym linkiem.

Tags
Show More

Łukasz Mantiuk

Wydawca i redaktor naczelny All About Music, 26-letni dziennikarz, ukończył licencjat z dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie, obecnie mieszka w Gdańsku. Pasjonat dwóch wielkich światów - muzyki i filmu.

Related Articles

6 thoughts on “Drake niespodziewanie wydał nowy album!”

 1. Po przesłuchaniu stwierdzam, że ten rok będzie neiziemski. Płyta bezbłędna, przestać słuchać nie mogę. Mistrzostwo Świata. Legend przekozak. Moze lepiej ze nie zapowiadał, tak to bysmy sie neicierpliwili a tak to wydał i… rozwalił wszystko.

 2. Ja Drake kojarzę tylko z duetu z Rihanną w piosence „What`s My Name”, która była fantastyczna 🙂 Muszę chyba nadrobić twórczość Drake 🙂 Ktoś mi poleci jakąś jego fajną piosenkę?

  1. z piosenek to na pewno coś ze świeższych „Hold on, we’re going home” i „Started from the bottom”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close