W lipcu 2014 roku Drake zapowiedział, że jego kolejny album będzie się nazywał Views from the 6. Zaprezentował także singiel 0 to 100 / The Catch Up. Od tego czasu nie zdradził jednak żadnych innych informacji. Zamiast tego po prostu… wydał album.

Rano 12 lutego premierę miał 15-minutowy film Jungle, w którym zawarto fragmenty nowych utworów Drake’a. Kilka godzin później na iTunes ukazał się nowy mixtape rapera zatytułowany If You’re Reading This It’s Too Late. Jego tracklista prezentuje się następująco:

 1. Legend
 2. Energy
 3. 10 Bands
 4. Know Yourself
 5. No Tellin’
 6. Madonna
 7. 6 God
 8. Star67
 9. Preach
 10. Wednesday Night Interlude
 11. Used To
 12. 6 Man
 13. Now & Forever
 14. Company
 15. You & the 6
 16. Jungle
 17. 6PM in New York

Utwory Preach oraz Wednesday Night Interlude zostały nagrane z PARTYNEXTDOOR, w Used To gościnnie pojawia się Lil Wayne, zaś w Company Travi$ Scott. Natomiast za produkcję dużej części piosenek odpowiada Boi-1da.

Krążek na iTunes pobrać możecie pod tym linkiem.

6 KOMENTARZE

 1. Po przesłuchaniu stwierdzam, że ten rok będzie neiziemski. Płyta bezbłędna, przestać słuchać nie mogę. Mistrzostwo Świata. Legend przekozak. Moze lepiej ze nie zapowiadał, tak to bysmy sie neicierpliwili a tak to wydał i… rozwalił wszystko.

 2. Ja Drake kojarzę tylko z duetu z Rihanną w piosence „What`s My Name”, która była fantastyczna 🙂 Muszę chyba nadrobić twórczość Drake 🙂 Ktoś mi poleci jakąś jego fajną piosenkę?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here