AlbumyDział News

Nate Ruess zapowiada solowy album

W 2014 roku znany z zespołu Fun Jack Antonoff wydał album wraz z Bleachers. Dziś dowiadujemy się, że solową karierę planuje wokalista formacji – Nate Ruess. Co z Fun?

Amerykańska grupa, która zadebiutowała w 2009 roku albumem Aim and Ignite, wielką popularność zyskała trzy lata później, prezentując utwór We Are Young. Chwilę później ukazał się kolejny krążek Fun, po który słuchacze chętnie ruszyli do sklepów. Niestety, w najbliższym czasie nie doczekamy się jego następcy. Grupa postanowiła zrobić sobie przerwę. Na braku wydawniczych i koncertowych zobowiązań Fun ma zamiar skorzystać wokalista. Nate Ruess, który pojawił się już w utworach P!nk czy Eminema, planuje wydać solowy album. Jego pierwsza piosenka, Nothing Without Love, właśnie się pojawiła.

Tags
Show More

Łukasz Mantiuk

Wydawca i redaktor naczelny All About Music, 26-letni dziennikarz, ukończył licencjat z dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie, obecnie mieszka w Gdańsku. Pasjonat dwóch wielkich światów - muzyki i filmu.

Related Articles

5 thoughts on “Nate Ruess zapowiada solowy album”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close