Współpraca młodziutkiej Natalii Szroeder z tym raperem i autorem tekstów otworzyła jej drzwi do prawdziwie holywoodzkiej kariery. Masa koncertów, występów w programach i na festiwalach oraz wydanie solowych singli takich jak Tęczowy czy Nie Pytaj Jak na dobre rozkręciło karierę Kaszubki.

Kawałek Porównania to ich kolejny, czwarty już singiel. Dwa z nich znalazły się na płycie Duety Libera wydanej przez EMI (teraz Parlophone) 21 maja 2013. Wszystkiego na raz znalazł się na piątej pozycji na Top Airplay w Polsce, natomiast Nie patrzę w dół osiągnął tam drugie miejsce i był jednym z najdłużej objętych rotacją RMF FM utworów polskiego wykonawcy (14 tygodni), ulegając jedynie Sylwii Grzeszczak i Marcie Podulce, a remisując z Ciszą Kamila Bednarka.

Piosenka jest zapowiedzią wspólnej płyty Natalii i Libera, nad którą obecnie pracują. Znajdzie się na nim również zaprezentowany kilka miesięcy temu numer Teraz Ty.

2 KOMENTARZE

  1. No właśnie prawie robi ogromną różnicę. Przynajmniej miło się słucha jako zapychacz radiowy jak najbardziej wskazane 🙂 Coś czuje, że z tej już nie po raz pierwszej współpracy wyjdzie im cała wspólna płyta. Zaczynam lubić Natalie naprawdę widać, że się stara i ciężko tutaj doszukiwać się skandali i sztucznej faworyzacji po prostu robi swoje.Jedynie razi mnie ta reklama smartpfonów marki sony, sam mam i był to jeden z najgorszych zakupów uwiedziony demoralizacją świata reklam.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here