Niedawny wyciek 13 nieukończonych dem wyraźnie dał Królowej Popu do myślenia. Dlatego też Madonna nie zamierzała dłużej czekać. Oficjalnie udostępniła na iTunes 6 nowych utworów i zapowiedziała wydanie pełnego albumu. Album jednak wyciekł do sieci dużo wcześniej.

[su_divider]

W ramach promocji, Madonna 5 lutego opublikowała teledysk do singla Living for Love. Teledysk został opublikowany na… snapczacie!

[su_divider]

Nowy album Madonny nazywać będzie się Rebel Heart, nie Unapologetic Bitch czy Iconic, jak początkowo spekulowano. Płyta premierę będzie miała 10 marca przyszłego roku i  znajdzie się na niej aż 19 nowych utworów (14 w Standardzie + 5 jako Deluxe). Dostępna będzie również wersja Super Deluxe z sześcioma dodatkowymi piosenkami. Jak na razie artystka udostępniła do pobrania iTunes 6: Living for Love, Devil Pray, Unapologetic Bitch, Illuminati, Ghosttown oraz Bitch I’m Madonna. Wczesne wersje wszystkich (oprócz Ghosttown) z nich znajdowały się w niedawnym wycieku..

19 stycznia zaprezentowano oficjalną tracklistę albumu.

 1. Living for Love
 2. Devil Pray
 3. Ghosttown
 4. Unapologetic Bitch
 5. Illuminati
 6. Bitch I’m Madonna (feat. Nicki Minaj)
 7. Hold Tight
 8. Joan of Arc
 9. Iconic (feat. Chance the Rapper & Mike Tyson)
 10. HeartBreakCity
 11. Body Shop
 12. Holy Water
 13. Inside Out
 14. Wash All Over Me
 15. Best Night
 16. Veni Vedi Vici (feat. Nas)
 17. S.E.X.
 18. Messiah
 19. Rebel Heart

Na oficjalną tracklistę nie załapał się Back That Up (Do it), utwór wyprodukowany przez Pharrella Williamsa.

[su_divider]

Pierwszym singlem promującym wydawnictwo będzie utwór Living for Love. Kompozycja została stworzona przez: Madonna Ciccone, Thomas Wesley Pentz, Alicia Keys, MoZella, Ariel Rechtstaid, Toby Gad oraz Nick Rowe.

[su_divider]

Zaprezentowana została także okładka wydawnictwa. Sześć nowych utworów możecie pobrać na iTunes pod tym linkiem.

[su_row][su_column size=”1/2″]

[/su_column]

[su_column size=”1/2″]

[/su_column][/su_row]

[su_divider]

[su_row][su_column size=”1/2″]

[/su_column]

[su_column size=”1/2″]

[/su_column][/su_row]

[su_divider]

[su_row][su_column size=”1/2″]

[/su_column]

[su_column size=”1/2″]

[/su_column][/su_row]

[su_divider]

18 KOMENTARZE

 1. Living For Love to jakaś porażka, serio xD Totalnie nijaki kawałek, sukcesu nie wróżę, nawet po premierze teledysku będzie ciężko na dobre pozycje na listach.

   • Wash All Over Me naprawdę daje radę, tylko trzeba się w nie wgryźć. Na początku też wolałem demo, ale ta gitara elektryczna przy drugim refrenie totalnie mnie kupiła.
    No a Rebel Heart… no cóż, swój urok ma, no i świetny tekst, ale prędzej uznałbym demo za wersję finalną, a nie to…

 2. Przesłuchałem dwa razy bo i tak kupie i stwierdzam ,ze Madonna wróciła do świetnej formy .Otrzymujemy 25 swietnych numerów . Niestety ,nie moge sie zgodzic z przedmówca .Z dwóch a’la potańcówkowych ,disco-polowych numerów M zrobiła bardzo dojrzałe i swietnie brzmiące kompozycje .

 3. LFL nie jest złym nagraniem ,wpada w ucho ,odpowiednie video + 2 wystepy na zywo, zrobia swoje . Osobiscie tez wybrałbym na 1 singiel inne nagranie np.Devil Pray albo pojechał po całosci i wybrał Unapologetic bitch ,bo Madonny w wersji reagge jeszcze nie mielismy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here