AlbumyDział NewsInformacje ogólne

Tove Lo i Little Mix nagrywają nowe studyjne albumy

Rok 2014 był dla Tove Lo przełomem. Jej singiel Habits (Stay High) stał się przebojem, wokalistka wydała ponadto pozytywnie przyjęty krążek Queen of the Clouds. Mimo tego nie zamierza spoczywać na laurach i już zaczęła nagrywanie nowej płyty. Podobnie jak dziewczyny z Little Mix.

Tove Lo przeszła niedawno operację uniemożliwiającą jej przez pewien czas promocję albumu Queen of the Clouds. Nie przeszkodziła jej jednak w nagraniu kilku nowych utworów. Znajdą się na drugim krążku wokalistki, który najprawdopodobniej zostanie wydany w 2016 roku (a może i pod koniec tego?).

[su_divider]

Właściwie już w całości gotowy jest natomiast trzeci album grupy Little Mix. Dziewczyny pracowały nad nim z takimi muzykami jak MNEK, Jess Glynne, Jessie J czy Marina and the Diamonds. Nowe piosenki to „zupełnie nowy styl”, a pierwszy singiel ma być dosyć ryzykowny.

Tags
Show More

Łukasz Mantiuk

Wydawca i redaktor naczelny All About Music, 26-letni dziennikarz, ukończył licencjat z dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie, obecnie mieszka w Gdańsku. Pasjonat dwóch wielkich światów - muzyki i filmu.

Related Articles

8 thoughts on “Tove Lo i Little Mix nagrywają nowe studyjne albumy”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close