Fani talentu Lady Gagi mijający miesiąc mogą z pewnością zaliczyć do udanych. Teraz mają kolejny powód do radości. Dzisiaj w sieci zadebiutowała bowiem kompozycja Till It Happens To You.

Luty 2015 to jeden z najbardziej intensywnych miesięcy ostatnimi czasy w karierze tej Amerykanki: wraz z Tony’m Bennettem wygrała Grammy w kategorii Best Traditional Pop Vocal Album, dała niezapomniany występ podczas wręczania filmowych Oscarów, zapowiedziała występ m.in. w kolejnym sezonie American Horror Story oraz, na bardziej prywatnej płaszczyźnie, przyjęła oświadczyny od swojego partnera Taylora Kinneya. Dzisiaj w Stanach Zjednoczonych premierę ma długo wyczekiwany i wielokrotnie przekładany dokument ‚The Hunting Ground’, który porusza kwestie wykorzystywania seksualnego. Tę samą tematykę porusza również promujący go kawałek Till It Happens To You. Tekst do owego utworu napisała sama zainteresowana z pomocą Diany Warren. Jak na razie nie wiadomo, czy numer znajdzie się na nowym studyjnym albumie wokalistki. W filmie została wykorzystana również piosenka Swine z albumu ARTPOP.

Oficjalnie wiadomo, że Lady Gaga pracuje obecnie nad dwoma muzycznymi projektami: jednym z nich jest kolejny, drugi już album jazzowy zawierający covery klasyków Cole’a Portera. Drugim zaś jest solowy krążek Gagi nad którym pracuje m.in. ze wspomnianą Dianą Warren, RedOne, Giorgio Moroderem czy Nile Rogersem.

10 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here