Kilka dni temu raper zaprezentował okładkę swojego najnowszego albumu. Poznaliśmy również tracklistę. Wytwórnia Step Records poinformowała również o starcie preorderu.

Preorder limitowanej edycji Słowoplastyki, drugiej oficjalnej płyty Rovera jest już dostępny. Wersja deluxe zawierać będzie 4 zupełnie nowe utwory oraz dodatkowe zdjęcia autorstwa artysty. Prócz tego każdy egzemplarz zostanie ponumerowany, a także odręcznie podpisany przez samego Rovera. Nakład wyniesie 1000 sztuk. Raper oraz wytwórnia nie przewidują dotłoczeń.

Poniżej tracklista wersji deluxe.

 1. Dysproporcje prod. Jimmy Kiss
 2. Słuch prod. Jimmy Kiss
 3. Cartoon Network prod. uRban
 4. Gdy DJ opala lufę prod. BobAir
 5. Grawitacja prod. Senn
 6. Życie jest dziwką jak postać w lustrze prod. Gruby
 7. Święte słowa prod. O.S.T.R.
 8. Matka Polka prod. O.S.T.R.
 9. Dzwoni telefon prod. O.S.T.R.
 10. Walking Dead prod. EljotSounds
 11. Podwójne życie Mateusza P. prod. Gruby
 12. Tydzień prod. Brant&Marcin Szmuc
 13. Psy i koty prod. EljotSounds
 14. Egzystencjalnie prod. Juicy
 15. Listonosz prod. BobAir
 16. Życie na później prod. Brant&Marcin Szmuc
 17. Senność prod. EljotSounds
 18. Otwórz oczy prod. Foux
 19. Zaklęcia prod. BobAir

Przy „Odźwiernym”, wszystkie wokale nagrywałem w studiu, które znajdowało się poza domem. To wymagało ode mnie wielu przygotowań. Kiedy wchodziłem do kabiny i nagrywałem już „te właściwe” wokale, czułem że emocje ze mnie uchodzą; stają się plastikowe. Miewałem wrażenie, że o wiele gorzej brzmiące wersje demo były bardziej autentyczne. Na „Słowoplastyce” udało się tego uniknąć – mówi Rover.

Względem całego dorobku muzycznego Rovera, nowy album brzmi najbardziej wszechstronnie. Są elementy jazzu i funku, ale nie zabrakło inspirowania się nową szkołą. O zróżnicowaniu dźwiękowym świadczy choćby liczba producentów. Tak jak w przypadku poprzedniego projektu, za stronę muzyczną odpowiada BobAir, ale także zupełnie nowe osoby jak O.S.T.R., Foux, Jimmy Kiss, Urban, Senn Marcin Szmuc, Gruby, Eljot, Brant czy Juicy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here