James Bay, tegoroczny debiutant, obserwowany jest uważnie przez muzyczną branżę i słuchaczy na całym świecie. Wkrótce do sklepów trafi jego debiutancki krążek.

Pierwszy studyjny album młodego muzyka zatytułowany został Chaos and the Calm. Krążek ukaże się 23. marca nakładem wytwóni Republic Records. Płyta zapowiadana jest przez dwa single: Let It Go (62. miejsce w Wielkiej Brytanii) oraz Hold Back the River (13. miejsce w Wielkiej Brytanii). Podstawowa wersja albumu składać się będzie z dwunastu piosenek. Deluxe wzbogacone zostanie o 3 premierowe i jedno wykonanie live.

 1. Craving
 2. Hold Back the River
 3. Let It Go
 4. If You Ever Want to Be In Love
 5. Best Fake Smile
 6. When We Were On Fire
 7. Move Together
 8. Scars
 9. Collide
 10. Get Out While You Can
 11. Need the Sun to Break
 12. Incomplete

Deluxe

 1. Running
 2. Clocks Go Forward
 3. Stealing Cars
 4. Scars (Live At the iTunes Festival / 2014)

Utwór, jaki James właśnie ujawnił, nosi tytuł Clocks Go Forward.

5 KOMENTARZE

 1. Jak ja kocham tego gościa. właśnie słucham sobie Let It Go, czysta magia. Odkąd we wrześniu pojawił się longplay Hoziera, na żadną płytę tak nie czekałam jak na tę 🙂

  • Ja zakochałem się w jego Move Together. Trzeba przyznać że jest objawieniem i na pewno jeszcze o nim usłyszymy, wie dokładnie co robi i daje z siebie 200% siebie a szczerość w jego twórczości przyciągnie kolejnych odbiorców. Mam przynajmniej taką nadzieje!

   • możemy być pewni, że przyciągnie kolejnych odbiorców. Zjawiskowy głos, nutki przepiękne, nie mogłoby być inaczej 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here