Christofer Luca to producent, który zasilił właśnie szeregi wydawnictwa muzycznego MaxFloRec. 23 lutego na MaxFloRecTV trafił nowy klip artysty. Wokalnie w utworze udzielili się: Bob One i Zeus. Singiel zatytułowany Dzień po dniu jest zapowiedzią debiutanckiej płyty producenckiej. Sprawdźcie szczegóły!

Promujemy ambitną muzykę, poruszając się przede wszystkich w gatunkach muzycznych, takich jak: rap/hip-hop, reggae, ragga, dancehall, soul, r’n’b, elektronika i funk. Współpracujemy głównie z artystami odciętymi od stołecznej pępowiny – czytamy w opisie agencji MaxFloRec na jej oficjalnej stronie.

Potwierdzeniem tego założenia z pewnością jest wydarzenie z 23 lutego tego roku. Do zespołu producentów MaxFlo w składzie: DiNO, DonDe, Greg/Miliony Decybeli, Ryan Sound, Snobe Beatz i Zetena oficjalnie dołączył katowiczanin kryjący się pod pseudonimem Christofer Luca.

Na dobry początek Christofer prezentuje singiel Dzień po dniu.

Bob One i Zeus to dwaj bardzo dobrzy (jeśli nie najlepsi w Polsce) poeci czy tekściarze. Obaj mocno pracują nad stylem i flow. Mimo że wywodzą się z różnych środowisk artystycznych i na „pierwszy odsłuch” ich style znacznie się różnią, to jest między nimi wiele podobieństw – mówi Luca o gościach swojej pierwszej produkcji. – Na dogranie się do „Dnia po dniu” zaprosiłem Zeusa już 3 lata temu. Kiedy chwaliłem się tym faktem przed znajomymi, pytali mnie: „kim jest Zeus?”. Dzisiaj każdy pyta: „kim jest ten Christofer Luca?” – śmieje się producent.

Chociaż utwór Dzień po dniu zwiastuje debiutancki album producenta, Christofer Luca nie jest totalnym „świeżakiem”. Pierwsze produkcje tworzył już 15 lat temu. Był odpowiedzialny za muzykę i rap na płycie Made in Poland MCF-a. Jego muzyczną świadomość rozwinęły podróże – kilkakrotnie wyjeżdżał do Stanów Zjednoczonych, zatrzymując się m.in. w Teksasie, Nowym Jorku czy Kalifornii.

Pierwszy krążek Christofera będzie mieszanką utworów napisanych w ciągu ostatniej dekady.

Już dziś mogę zdradzić, że mój album będzie wynikiem wszystkiego, czym inspirowałem się przez ostatnie 10 lat. Oddam energię, którą dostałem od bliskich, znajomych i tych, których twórczość cenię. Będzie oldschool, będzie brudno, ale będzie też współcześnie – zapowiada Luca. – Zaprosiłem do stworzenia albumu kilkudziesięciu gości, w tym raperów wprost z USA – dodaje.

Materiały prasowe: Kajetan Balcer (MaxFloRec)

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here