Kto nie słyszał o Meghan Trainor? Młoda amerykańska wokalistka szturmem podbiła serca ludzi na całym świecie. To właśnie na jej debiutanckim albumie znajdziemy hit All About That Bass i Lips Are Movin’. Artystka ogłosiła, że kolejnym singlem promującym płytę zostaje Dear Future Husband.

Meghan Trainor, pomimo krótkiego stażu na światowym rynku może pochwalić się sporym sukcesem. Jej pierwszy singiel promujący debiutancki album Title, stał się jednym z największych hitów 2014 roku. Płyta została wydana 9 stycznia 2015 r. dzięki Epic Records. Krążek ten strącił z pierwszego miejsca album Taylor Swift 1989. Tak więc Meghan nie chciała dłużej zwlekać i ogłosiła, że kolejnym oficjalnym singlem zostaje Dear Future Husband. Słowa do tego utworu napisała sama Trainor z pomocą Kevina Kadisha, który jest również producentem. Piosenka ta znalazła się również na Title (EP) wokalistki.

21 KOMENTARZE

  • Irytująca i drażniąca ale dlaczego? Bo za często leci w radio? Czy Ci się z wyglądu nie podoba?

   Drażniący i irytujący stają się wszyscy, którymi radio i tv katuje nas non-stop czytaj. Iggy Azalea, Taylor Swift itd. itd. niemal wszyscy którzy mają jakieś mega przeboje.

   A jeśli twierdzisz, że Meghan zapowiada się na kolejną gwiazdkę jednego sezonu to trzeba to sprostować i powiedzieć mega gwiazdę jednego sezonu. W porównaniu z faktyczną gwiazdą jednego sezonu np. Carly Rae Jepsen, która wydała jeden „przebój” co o Meghan nie mozna powiedzieć.

  • Meghan Trainor, mega gwiazdą? Dobre 🙂 Dla mnie gwiazda to np Rihanna, Jennifer Lopez czy Madonna itd. Fakt, że Meghan śpiewa już kilka lat, debiutancką płytę wydała w 2011 roku, ale dopiero w 2014 roku stała się rozpoznawalna. Ale to nie powód, żeby określać ją gwiazdą. Jest hit, to wiadomo, że będą nim katować w radio i tv. Tak samo było z Meghan. Mi od samego początku ona nie podpasowała, ale to jest moja opinia. Komuś może się podobać, ale ja do tego grona się nie zaliczam 🙂

  • Ja jakimś super jej fanem nie jestem ale płyta jest dobra, single też odnoszą mega sukcesy no to jest mega gwiazdą bynajmniej tego sezonu a czy się utrzyma to czas zweryfikuje, co to wyżej wymienionych Pań to ok ale Rihanna to produkt a nie mega gwiazda 😉

 1. Może ona zdetronizuje Uptown Funk na BH100 bo LMLYD jak ucichnie 50 twarzy Greya to piosenka od razu będzie spadać z list przebojów a piosenka Dear Future Husband jest najlepszą piosenką Meghan z całego albumu i to ten singiel może w przyszłości zdetronizuje Uptown Funk bo Thinking Out Loud też powoli słabnie

 2. Po dwóch utworach, których wręcz byłem katowany, jestem do niej dosyć ostro nastawiony. Jej głos nie jest jakiś szczególny, a po paru repeatach, wręcz irytujący. Przesłuchując ten utwór, może ulżyłem trochę, ale nadal sądzę, ze wszystko jest na jeden beat robione, układ tekstu również. Póki co jak dla mnie słabo.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here