Pod koniec 2014 roku Chada, Bezczel i ZBUKU (prywatnie dobrzy przyjaciele) postanowili odetchnąć po premierze solowych płyt i nagrać jako trio kilka wspólnych utworów, które następnie przerodziły się w longplay. Raperzy połączyli swoje siły na stopie hiphopowej i tym sposobem powstał projekt pod szyldem Kontrabanda (nie mylić nazwy z trójmiejską grupą Kontrabanda, w której skład wchodzi Abdul, Topek oraz Koniu).

Kontrabanda: Brat bratu bratem, bo taki tytuł ma nosić krążek nowej formacji, ukaże się w kwietniu tego roku. Album będzie stanowić synergię trzech różnych, niepowtarzalnych stylów. Autorem okładki oraz całej oprawy graficznej jest Grzegorz „Forin” Piwnicki. Jak ekipa Step Records odnosi się w tym kontekście do skomplikowanej sytuacji z Chadą?

Tomek zarejestrował wszystkie wokale jako pierwszy z całej ekipy. Udało nam się także przygotować wszystkie zaplanowane teledyski, dlatego już wkrótce o projekcie będzie bardzo głośno. Płyta jest aktualnie w fazie miksu i masteringu. Pierwszy klip zostanie opublikowany w przyszłym tygodniu. Wtedy też mamy zamiar wystartować z preorderem. Powoli także bookujemy pierwsze terminy na trasę koncertową, na której, niestety, zabraknie Tomka. – mówi Dawid Szynol, przedstawiciel labelu i producent wykonawczy projektu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here