I stało się. Jedna z najbardziej popularnych wokalistek na całym świecie, Katy Perry, wystąpiła w Krakowie. Można mieć pewne obiekcje w stosunku co do wokalu artystki, jednak całe show było niesamowicie efektowne, przemyślane i godne obejrzenia.

[su_row][su_column size=”1/2″]

Charli XCX #prismaticworldtour #prismatic #krakow #krakowarena #sucker #charlixcx

A post shared by All About Music (@allaboutmusic.pl) on

[/su_column]

[su_column size=”1/2″]

Katy Perry #krakow #krakowarena #prismaticworldtour #prismatic #katyperry

A post shared by All About Music (@allaboutmusic.pl) on

[/su_column][/su_row]

[su_divider]

Organizacja

Niestety, organizacja koncertu nie była najlepsza. Na sam początek brak oznaczeń przy stadionie, nie wiadomo która bramka była dla których biletów. Tak samo z osobami pilnującymi porządku – każdy mówił co innego. Ostatecznie jednak udało mi się dotrzeć na stadion, a tam niespodzianka… Brak podziału zwykłej płyty z Golden Circle Outside Walkaway. Dzięki temu stałem prawie pod samą sceną.

Charli XCX

Koncert rozpoczęła Charli XCX. Najpierw zaprezentowała utwór London Queen, po czym kontynuowała utworami ze swojej płyty, Sucker. Całość zakończyła najpopularniejszym przebojem w swojej dyskografii – Boom Clap. Artystka była pełna energii i dobrze rozgrzała publiczność.

Post użytkownika All About Music.

Katy Perry

Katy rozpoczęła swój występ utworem Roar z płyty Prism. Później kontynuowała swoimi największymi przebojami takimi jak Part of Me, czy Wide Awake. Show zostało podzielone na sześć części – plus finał. Początek Prismatic, potem część egipska, część kocia (wizualizacje niesamowicie zabawne!), akustyczna, Throw Back (powrót do przeszłości), Hyper Neon (wszystko się świeciło) i na koniec finał, czyli utwór Firework.

[su_row][su_column size=”1/2″]

Show było pełne niesamowitych efektów. A to tancerze robiący fantastyczne akrobacje podczas E.T., latające zabawki podczas This Is How Do, znakomite wizualizacje, lasery i mnóstwo innych efektów. Katy przebierała się kilka razy. Jeździła na koniu podczas Dark Horse i w pompowanym kadilaku przy This Is How We Do.

[/su_column]

[su_column size=”1/2″]

[/su_column][/su_row]

[su_divider]

[su_row][su_column size=”1/2″]

[/su_column]

[su_column size=”1/2″]

Najbardziej podobała mi się część egipska, z racji, że zawierała moje ulubione utwory Perry – Dark Horse, E.T., Legendary Lovers oraz I Kissed a Girl. Część kocia była zabawna, jednak jazzowa wersja Hot N Cold (utworu, który wielbię) nie przypadła mi do gustu.

[/su_column][/su_row]

[su_divider]

Post użytkownika All About Music.

Post użytkownika All About Music.

Natomiast jeśli chodzi o wizualizacje, filmik zapowiadający część Hyper Neon – Katy w wariatkowie i przy tym dubstepowa wersja Peacocka – to było nieziemskie! Gdyby nagrała teledysk w tym stylu – wow.

Cudowna była również część akustyczna – raz że śpiewała całkiem dobrze, dwa że zrobiła sobie selfie z jedną z fanek, trzy że rozmawiała z nami, uczyła się mówić ‚kocham cię’ i ‚dziękuję’. Kontakt z publicznością Perry miała naprawdę znakomity.

Podsumowując – show Perry było na najwyższym poziomie. To naprawdę trzeba zobaczyć. DVD nagrane z tego koncertu będzie naprawdę dobre i godne zakupu.

Więcej zdjęć znajdziecie na Instagramie All About Music, a filmów na Facebooku All About Music.

[su_row][su_column size=”1/2″]

Plusy:

 • Całe show, scena, wizualizacje, efekty
 • kontakt z publicznością
 • Akrobacje podczas E.T.
 • Umieszczenie całego Legendery Lovers w setliście, mimo, że nie było singlem
 • Część akustyczna
 • Wizualizacja/filmik przed częścią Hyper Neon (Katy w wariatkowie, dubstepowa wersja Peacock)

[/su_column]

[su_column size=”1/2″]

Minusy:

 • Wokal, pół wokal, pół playback, playback
 • Nagłośnienie – było za głośno
 • Organizacja koncertu
 • Powrót z koncertu – brak autobusów, tramwajów, a nawet informacji jak wydostać się spod stadionu

[/su_column][/su_row]

[su_divider]

Setlista:

[su_divider]

[su_divider]

Zdjęcia, filmy innych widzów

Wide Awake – scena poszła do góry

Akcja z serduszkami podczas Unconditionally

Katy mówi „dziękuję”

Dark Horse

Poczatek + Roar z trybun

Birthday – Katy latająca nad publicznością

Firework wraz z pokazem fajerwerków

32 KOMENTARZE

 1. Wszystko zajebiście naprawdę, oprócz braku transportu po koncercie. A pieprzenie, że można ogłuchnąć itp..to naprawdę pieprzenie. Wiadomo, że to nie artystka z umiejętnościami wokalny mi Beyonce czy Adele ale naprawdę dawała radę, a show było świetne.

 2. No jak na gwiazdę takiego pokroju półplayback i playback mogła sobie darować, nie po to ludzie ciężko zarobione pieniądze wydają na tak drogie bilety by coś takiego dostawać i show raczej tego nie rekompensuje takie jest moje zdanie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here