AlbumyDział NewsInformacje ogólne

RedOne wyda w tym roku solowy album

Karierę producenta RedOne rozpoczął już w 1991 roku. Od tego czasu stworzył takie hity jak Just Dance i Poker Face Lady Gagi czy Starships Nicki Minaj. Dotychczas nigdy nie wydał jednak solowego longplaya. Niedługo ta sytuacja ulegnie zmianie.

Pierwszy solowy album producenta miałby się nazywać RedOne Present. Muzyk chciałby wydać go jeszcze w tym roku. Jak twierdzi, kontaktował się już z Lady Gagą, Enrique Iglesiasem oraz Priyanka Chopra, z którymi chciałby kontynuować współpracę. Do pozostałych gości („do których musi jeszcze zadzwonić”) należą Pitbull, a także… Stevie Wonder oraz Lionel Richie.

Pierwsze sesje nagraniowe odbyły się w Los Angeles, producent ukończył tam już kilka utworów.

Tags
Show More

Łukasz Mantiuk

Wydawca i redaktor naczelny All About Music, 26-letni dziennikarz, ukończył licencjat z dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie, obecnie mieszka w Gdańsku. Pasjonat dwóch wielkich światów - muzyki i filmu.

Related Articles

3 thoughts on “RedOne wyda w tym roku solowy album”

  1. to już jest jakaś choroba! każdy producent wydaje solowy album… tak jakoś się złożyło, że wszyscy w krótkim odstępie czasu „od siebie”. PRZYPADEK? nie sondzę 😛

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close