Dział WideoTeledyski

Nowy teledysk: Alt-J – Pusher

Brytyjski zespół Alt-J, który będzie jedną z gwiazd tegorocznego festiwalu Open’er, nie przestaje promować swojej najnowszej studyjnej płyty. W sieci zadebiutował właśnie klip do najnowszego singla chłopaków.

Klip, wyreżyserowany przez Thomasa Rhaziera, powstał do kompozycji Pusher. Piosenka napisana została przez Joe Newmana, Gusa Unger-Hamiltona  i Thoma Greena. Za produkcję odpowiada Charlie Andrew. Utwór jest już czwartym singlem ze świetnie przyjętej płyty This is All Yours, która ukazała się 22. września 2014 roku nakładem wytwórni Infectious Records.

Płyta wskoczyła na szczyt brytyjskiej listy bestsellerów. Była także 2. w Australii, Belgii i Kanadzie, a także 8. w Niemczech. Krążek nominowany był do nagrody Grammy. Ostatecznie przegrał z albumem St. Vincent.

 

Tags
Show More

Łukasz Mantiuk

Wydawca i redaktor naczelny All About Music, 26-letni dziennikarz, ukończył licencjat z dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie, obecnie mieszka w Gdańsku. Pasjonat dwóch wielkich światów - muzyki i filmu.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close