Przed letnią gorączką rożnego typu festiwali i imprez plenerowych, artyści miejscem swoich występów uczynili kluby w całej Polsce. Najnowsze terminy tras koncertowych ogłosili właśnie panowie z zespołu Małe Miasta i Afro Kolektyw.

Album 46 minut Sodomy wydany w październiku minionego roku i zawierający trzynaście premierowych kompozycji to jak się okazuje ostatnie wydawnictwo formacji kierowanej przez Afrojaxa. Wiosenną trasą muzycy zamykają działalność zespołu w jego dotychczasowej odsłonie – będą to ostatnie koncerty składu pod nazwą Afro Kolektyw.

Są to piosenki wyrażające stan ducha człowieka, który pewnego dnia orientuje się, że „kim jest, kim być mógłby i kim chciałby być – to trzy różne osoby.

[su_divider]

Chociaż grupa Małe Miasta na scenie stawia dopiero pierwsze kroki, zdążyła już wystąpić u boku Mykki Blanco, Mister D. czy Kixnare’a, a także na Europejskich Targach Muzycznych CJG, imprezie U Know Me Records oraz na antenie radiowej Czwórki. Na najbliższych koncertach będzie można usłyszeć debiutancki (wyprzedany) album MM oraz nowe utwory powstające z myślą o kolejnym wydawnictwie duetu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here