AlbumyDział NewsPremierowe utwory

Scarlett Johansson, Este Haim i inni łączą siły

Amerykańska aktorka Scarlett Johansson (znana z takich filmów jak Vicky Cristina Barcelona czy Wyspa) co jakiś czas rzuca na chwilę aktorstwo by zająć się muzyczną karierą. Właśnie założyła nowy zespół.

Solowo artystka zadebiutowała w 2008 roku albumem Anywhere I Lay My Head. Płyta nie była komercyjnym sukcesem. Dlatego teraz Scarlett postanowiła połączyć siły z kilkoma innymi kobietami i nagrać nowy album. Zaprosiła do współpracy Este Haim (znaną z grupy HAIM), Holly Mirandę, Kendrę Morris i Julię Haltigan. Zespół nazwany został The Singles. Swoją premierę miał właśnie jego pierwszy singiel. Piosenka zatytułowana została Candy.

Tags
Show More

Łukasz Mantiuk

Wydawca i redaktor naczelny All About Music, 26-letni dziennikarz, ukończył licencjat z dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie, obecnie mieszka w Gdańsku. Pasjonat dwóch wielkich światów - muzyki i filmu.

Related Articles

5 thoughts on “Scarlett Johansson, Este Haim i inni łączą siły”

  1. Uwielbiam ją, ale zdecydowanie jako aktorkę ;p Mimo iż piosenka nie jest kompletną klapą to nie wróżę jej przyszłości w karierze muzycznej. Lepiej nie skupi się na tym, w czym jest naprawdę dobra 😉

  2. Wolałem ją w wolniejszych odsłonach z Petem ciekawa płyta jej wyszła tutaj taki haos jakby chciała się wedrzeć na listy przebojów dla nastolatek chociaż jej chrypka w głosie bardzo charakterystyczna i ma coś w sobie co przyciąga.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close